JAK MNIE NAMIERZYĆ?

Kocham tradycyjną pocztę! Najchętniej komunikowałabym się z całym światem prawdziwymi papierowymi listami. Z uwagi na to, że za często zmieniam adres, polecam jednak te formy kontaktu:

mail: takbardzoanna@gmail.com

youtube: https://www.youtube.com/annacomehome

instagram: https://www.instagram.com/annacomehome/

facebook: https://www.facebook.com/annacomehome/

Karlstad Sweden map bike

WSPÓŁPRACA

Realizuję tylko współprace zgodne z tematyką prowadzonej przeze mnie działalności internetowej i bliską memu sercu: podróże, życie za granicą, francuski styl życia, film i książki, fotografia i filmowanie. Jeśli temat twojej działalności nie znalazł się na powyższej liście, a czujesz że odnajdziemy wspólny język nie wahaj się napisać!

Jestem otwarta na współprace takie, jak:

  • Promocja i wsparcie Twoich produktów oraz usług, w formie: wielokanałowej kampanii: filmu na YouTube, artykułów na blogu oraz postów social media.
  • Kampanie realizowane u mnie na miejscu (Francja, lub gdziekolwiek teraz mieszkam) oraz wyjazdowe.
  • Artykuły na Twoim blogu/stronie/portalu/social mediach zgodne z tematyką mojej działalności.
  • Kampanie na Instagramie
  • Wspólne tworzenie produktów.

Napisz na takbardzoanna@gmail.com, aby uzyskać szczegółowe informacje o moich  zasięgach i możliwościach, ofertę cenową. Jestem pewna, że razem stworzymy coś niesamowitego!

DLA TWÓRCÓW

Jeśli spodobał Ci się mój blog i chciałbyś/chciałabyś razem nagrać film, napisać post lub stworzyć wspólny content – napisz! Chętnie poznam Cię bliżej i razem stworzymy coś wartościowego i będziemy mieć przy tym masę zabawy 🙂

KLAUZULA

Wszystkie zdjęcia oraz filmy publikowane na tym blogu są moją własnością, lub są publikowane za zgodą ich autora. Zdjęcia oraz ilustracje, do których nie posiadam praw zawsze opatrzone są opisem oraz źródłem. Są one publikowane na prawie cytatu. Jeśli chciałbyś wykorzystać moje zdjęcia – skontaktuj się ze mną poprzez maila.

Drodzy czytelnicy, jeśli zobaczycie że moje zdjęcie zostało opublikowane na obcej stronie – bardzo proszę o kontakt.